Mikroklimat - film o Obornikach Śląskich - Obornikislaskieinfo.pl

Mikroklimat – film o Obornikach Śląskich

wroclawskakomunikacja.pl

27 września 2020 r. o godzinie 16:00 w kinie Astra odbędzie się premiera filmu o Obornikach Śląskich – Mikroklimat. Jest to film dokumentalny z 2020 r., w reżyserii Nadii Szagdaj.

Przedstawia historię Obornik Śląskich i mieszkających tam ludzi, którzy reprezentują różne życiowe doświadczenia, poglądy, pochodzą z innych środowisk. Pomimo różnic, przedstawiane historie w pewnym punkcie łączą się w całość, dając obraz wydarzeń, które przez lata kształtowały miasto.

,,Mikroklimat” jest opowieścią wzruszającą, zabawną, szczerą i poprzepiającą.

Mikroklimat

27 września w Kinie Astra niezwykłe wydarzenie PREMIERA filmu o Obornikach Śląskich MIKROKLIMATSzczegóły wydarzenia wkrótce.„Mikroklimat” to opowieść filmowa o wyjątkowym mieście. Ale czym byłoby miasto, gdyby nie jego mieszkańcy?Oborniki Śląskie to specyficzne miejsce na Dolnym Śląsku, w którym spotykają się ludzie reprezentujący różne środowiska, poglądy i życiowe historie. Film przedstawia niektóre z nich. I choć są one bardzo różne, w pewnym punkcie łączą się w całość dającą obraz wydarzeń, które przez lata kształtowały miasto, jakie znamy dzisiaj.„Mikroklimat” jest opowieścią momentami wzruszającą, czasem zabawną, szczerą i pokrzepiającą. Mikroklimat” film dokumentalny, 2020 rokReżyseria: Nadia SzagdajScenariusz: Nadia Szagdaj, Hubert OziminaZdjęcia: Nadia Szagdaj, Jacek GutowskiPremiera 27 września 2020, godzina 16:00Kino Astra Oborniki Śląskie

Opublikowany przez Kino Astra Piątek, 11 września 2020
>